SALON TİPİ KLİMA ÇEŞİTLERİ

Teknoloji ve Konfor Bir Arada

"Akıllı" Kontrol Sistemi
Akıllı kontrol sistemi sayesinde kullanım çok kolaydır. Akıllı kontrol kendi başına karar verebilen özel yazılım sistemine verilen addır. Kullanıcı, uzaktan kumandada bu modu seçtiğinde üstün teknolojiye sahip elektronik kart ve sensörler, algıladığı ortam sıcaklık değerlerine göre ısıtma, soğutma ve nem konum­larının hangisinde çalışacağına kendisi karar verir. Ortamın sıcaklık ve nem değerleri bu özellik sayesinde sürekli olarak sabit tutulur. Kullanıcı istediğinde hafızadaki standart değerleri değiştirip, kendi konfor şartlarını da oluşturabilir.

Kolay Montaj İmkanı İç ünite bakır boru bağlantısı kendine özgü dizaynı sayesinde alttan, arkadan, sağdan veya soldan kolayca yapılabilir.

Yüksek Verim ve Sessiz Çalışma Kullanılan yüksek verimli kompresör çok sessiz ve uzun ömürlüdür. Ayrıca bu kompresörler tüm cihazlarda izole edilmiştir. Mükemmel ve güvenlidir; ekstra enerji kaybına imkan vermezler. Büyük çaplı iç ünite fanı sayesinde çok sessiz çalışır.

Standart Elektrikli Isıtıcı Salon tipi klima cihazlarında standart elektrikli ısıtıcı mevcuttur. Defrost esnasında konforun devamı sağlanır. Düşük hava sıcaklıklarında sorunsuz ısıtma yapılır.