SEVER KLİMA

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe kısa zamanda büyüyen, gelişen öncü firmalardan biridir. 1998 yılında Şanlıurfa’da faaliyete geçen firmamız, sektördeki gelişmeleri gözleyerek, yatırımlarını planlayıp ve uygulayarak hedefine doğru ilerlemektedir. Bu çalışmaların ve emeklerin bulunduğumuz noktaya gelmesindeki en büyük etken samimiyetimiz ve değerlerimize olan saygımızdır. Samimi, dürüst, şeffaf, gelişmeye hevesli, sorumluluk sahibi bir firma kurarak sizlerle birlikteliğimize başladık ve bugünlere bu değerler ile ulaştık.

Kuruluşundan bu yana hızla büyüyen ve kadrosunu genişleten firmamız bu büyüme ve genişlemenin yanı sıra içindeki değerlere de her zaman sahip çıkmıştır.

Türkiye klima piyasasında önemli bir yer edinerek kalitemiz ve hizmetimizle adımızdan söz ettirmeyi başarmış bir firma olarak 1999 yılında FUJİAİR markası ile ürün gamımıza eklediğimiz SALON TIPI KLİMA VE HAVA PERDESI ürünlerinde geçen yılllar içerisinde satış adetlerimiz ve marka bilinirliğimiz açısından Salon tipi klima ve Hava perdesi pazarında ilk sıralara yerleşmenin haklı gururunu yaşamış bulunmaktayız. Bu başarının altında öncelikle samimiyetimiz ve değerlerimize olan saygımız olmak üzere,müşterilerimize her mekana ve talebe uygun çözümler sunmak ve daha önce Türkiye Pazarı'nda yer almayan kapasıte aralıgını da ürün yelpazemize ekleyerek zenginleştirmemiz yatmaktadır.Isıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe verdiği hizmetlerle yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen SEVER, doğanın ve doğal kaynakların korunmasına büyük önem vermektedir.

 

Enerji fiyatlarının tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığı günümüzde SEVER olarak tüketicilerimize doğaya dost 410A gazlı enerjiyi etkin bir şekilde kullanabilen klima sistemleri sunmaktan memnuniyet duymaktayız.Çevreye duyarlı, ekonomik ve sorunsuz çalışan bu sistemler siz tüketicilerimize yüksek verim ve düşük enerji tüketimi ile tasarruf ve konforu birlikte sunmaktadır.Bütün bu çalışmaların yanı sıra sizlere daha fazla noktada ulaşabilmek için dağıtım kanallarımızı arttırarak 150'ye yakın satış noktamız ve 190’a yakın servisimizle sizlere en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Amacımız sektörde kendi konumumuzda ilk akla gelen olmaktır.Mersin de inşaatı devam etmekte olan 2009 yılında tamamlanmasını planladığımız plazamız ile satış ve servis departmanlarımızı daha da büyütüp verim ve hizmet kalitemizi arttırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak ilk önceliğimizdir. 

SEVER KLİMA'NIN MİSYONU

Tüm faaliyetlerinde verimli hizmet anlayışına inanmak; kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek tercih edilebilirlik seviyesini yükselterek aranılır ve ulaşılabilir bir marka olmaktır.

SEVER KLİMA'NIN VİZYONU

Klima sektöründe Türkiye’ nin lider kuruluşlarından biri olmaktır

Bizleri destekleyen ve bu ailenin parçası olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz..